25 Ekim 2016

Sauna ve Buhar Odası

Cildinize nefes aldırın…
Uluslararası standartlardaki saunada tüm gözenekleriniz açılsın, vücudunuzun direnci artsın.

Saunanın Faydaları
Sauna banyonuz sırasında deri tabakanızın üzerinde oluşan yaklaşık +10 ºC’ye kadar olan sıcaklık artışı, deri altında da +1 ºC’ye kadar bir sıcaklık yükselmesine neden olur. Bu da vücutta hastalıklara karşı koyan antikor üretimini çoğaltır. Böylece vücudunuzun direnci artar. Bu sırada kan damarlarınız da genişleyerek kan dolaşımınızı rahatlatır ve hızlandırır. Sauna, cilt üzerindeki ölü derinin atılımını kolaylaştırır. Ilık bir sauna banyosu, vücut sağlığı ve stres için tavsiye edilir.

Bırakın tüm yorgunluğunuz buharlaşıp uçsun!

Hareketli saatlerin ardından günün yorgunluğunu atabileceğiniz, ruhunuz ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz buhar odası ile sağlıklı bir ortam sizleri bekliyor. Özel okaliptus kokulu buhar odasının, bedeninizdeki ve ruhunuzdaki rahatlatıcı etkisini yaşayın.

Buhar Odasının Faydaları
Buhar odası yüksek nem oranı, düşük sıcaklık esasına göre çalışır. Solunum yolları üzerine olumlu etkileri bulunur. İyi bir dinlenmeyle, buhar odası kalıcı olmayan tıbbi rahatsızlıklar için özel bir terapi yeridir. Buhar odası, pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt de sağlar. Ayrıca okaliptus kokusu, herbal terapi imkanı sağlar.