25 Ekim 2016

Stüdyo Dersleri

 

s01

Pilates: Kendi vücut ağırlığınız ile kaslarınızı kontrol ederek vücudunuzun bütün bölümlerini çalıştıracaksınız, bunun sonucunda sağlam bir postüre ve iskelet yapısına sahip olacaksınız. Özellikle karın ve sırt bölgesini çalıştırdığı için postür bozukluklarını minimalize edeceksiniz.

Total Body: Her kas grubunun dumbell, step board ve thera band kullanılarak çalıştırılması ile en kısa sürede vücudunuzun sıkılaşıp şekillendirilmesini sağlayacaksınız.

Cardio Dance: Dans edip aynı zamanda zayıflamak isteyenler! Bu ders tam size göre. Belli bir nabız atımı hedeflenerek uygulanan kareografik dans haraketleri içeren hem eğlenceli hem de kilo verdirmeyi amaçlayan bir stüdyo dersidir.

Resist A Ball: GYM Ball üzerinde dumbell ve tera band kulllanarak yapılan tüm vücut kaslarının çalıştırılmasının ardından yoğun karın, kalça, basen egzersizleriyle vücudu sıkılaştırıp şekillendirmeyi amaçlar.

Body Sculps: Bölgesel olarak çalıştırdığımız bu program kaslarınızı sıkılaştırıp güçlendirmeyi sağlar, aynı zamanda efor kapasitenizi de arttırır.

Yoga: Uzakdoğunun ruhsal, bedensel ve zihinsel uyumu öğretilir. Doğru nefes teknikleri ile bedeninizin esnekliği, uyumu ve gücü artacak ve iç huzurunuza kavuşarak gevşeyeceksiniz.

Functional Training: Birçok materyal kullanılarak yapılan (swissball, dumbell, teraband, miniball, step tahtası, bosu), bir çok kası çalıştırmak için sadece tek bir haraket yapıp vücudun kuvvetini, dengesini ve koordinasyonunu geliştiren ve en önemlisi iyi seviyede kalori yaktıran eğlenceli bir derstir.

Cardio Tae-Bo: Gün içerisinde yaşanan stresten kurtulmak için müzik eşliğinde, grup halinde tekme ve yumruklarınızı senkronize bir şekilde atarak maximal düzeyde kalori yakacak ve rahatlayacaksınız.

Body Pump: Spor yapıyorum ama kaslarımı hissedemiyorum diyorsanız büyük ve küçük kas gruplarını müzik eşliğinde dumbellarla çalıştırarak kaslarınızı hissedin.

Weekend Surprise: Müzik eşliğinde yapılan her hafta değişen egzersizler sayesinde yüksek tempolu, her seviyeye uygun basit haraketler ile yağ yakılmasını sağlayan efor kapasitenizi arttıran aerobik bir derstir.

Step Dance: Step platformu kullanarak dinamik müzikler eşliğinde aerobik adımlar uygulayacak ve yeni kareografiler öğreneceksiniz.

Fight Kick: Sadece 45 dakika içerisinde tüm vücudu çalıştırmaya yönelik tekme ve yumruk kombinasyonu ile takip etmesi çok basit temel antrenman haraketlerini içeren, dayanıklılığı arttıran ve sıkılaşmayı sağlayan cardiovasküler bir derstir.

 Boot Camp: Değişik bir ders arıyorsanız bu dersi deneyin ve cardio challenge çalışın. Yüksek seviyeli, enerji dolu yoğun bir antrenman metodudur.

GYM Stick: Fiber glass çubuğunun iki ucunda bulunan esnek bantlar sayesinde rehabilitasyon ve sağlık amaçlı olarak çalışacak ve bu sayede dayanıklılığınız artarak amacınıza ulaşmış olacaksınız.

 Pilates Matwork: Bu derste yapacağınız temel duruşları ve haraketleri doğru teknikle yapmayı öğreneceksiniz.

Spinning: Harika müzikler eşliğinde her yaşa ve seviyeye uygun, dijital olarak ayarlanabilen özel bisikletlerle grup halinde 45 dakikada 500-700 kalori yakacak ve kilometrelerce yol gideceksiniz.

HAT: Kalça, karın ve üst bacak bölgesinin yoğun olarak çalıştırılması sonucunda bu bölgelerde sıkılaşma ve incelme sağlanması ile vücudun estetik açıdan iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayan egzersizler uygulanmaktadır.

A.B.S. Zone: Karın bölgenizde başarılı sonuçlar almak ve gözle görülen bir sıkılaşma için ideal bir derstir.

Cardio Step: Aerobik kapasiteyi üst seviyelere getirmek için yüksek tempoda board ile birlikte yapılan kareografik çalışmalardır.

Ball & ABS: Pilates topları ile birlikte yapılan ve karın bölgesine hitap eden egzersizleri içerir.

Step Board: Basit ve temel step adımlarını içeren uygulanması zevkli ve aynı zamanda eğlenceli bir grup egzersizi sizleri bekliyor.

Sit-Up Time: 20 dakika bel ve omurga, 20 dakika karın bölgesini çalıştıran egzersizlerden oluşan bel ve sırt kaslarınızı güçlendiren egzersizler uygulanıyor.

Personal Trainer: Kişiye özel seans dersleri.

Wing Tzun: Yumruk ve savunma sporu dersleri.

Mini Club Jimnastik: 5-10 yaş arasındaki bayanlara ritmik jimnastik dersleri.

Mini Club Aikido: 5-10 yaş arasındakilere aikido dersleri.